top of page
Apie Natūrali Motinystė psichologijos studiją. Kompleksinės psichologinės ir kitos paslaugos šeimai, kurios padeda kurti ryšį su vaikais ir pačiu savimi

Apie Natūrali Motinystė

Kompleksinės psichologinės paslaugos šeimai, kurios padeda kurti ryšį su vaikais ir pačiu savimi

Mūsų istorija

Augti auginant

Mes, Eglė ir Beatričė, esame psichologijos studijos ir tinklaraščio „Natūrali Motinystė“ įkūrėjos, psichologės, draugės ir mamos. Tapusios mamomis, savo psichologines žinias ir darbo patirtį pritaikėme darbe su kitomis mamomis ir jų šeimomis. Taip, gimus mūsų dukroms, gimė ir mūsų veikla -  psichologijos studija "Natūrali motinystė". 

Dabartiniame kontekste, kai visuomenėje daugiau kalbama apie tai, kaip atgauti formas po gimdymo ar savo ankstesnį gyvenimą, mes fokusuojamės į šeimų emocines patirtis, pokyčius, atsiradus vaikui. Padedame motinystę ir tėvystę suvokti prasmingai, jai pasiruošti psichologiškai, o vaikus auginti sąmoningai, švelniai ir pagarbiai.

Prie mūsų komandos prisijungė ir daugiau mamų - suaugusiųjų, vaikų ar šeimos psichologių, psichoterapeučių.  Mūsų komanda dirba su suaugusiais, vaikais, paaugliais, poromis ir šeimomis. Psichologijos studija „Natūrali Motinystė“ - tai vieta, kur kiekvienas šeimos narys, kartu ar individualiai, gali rasti reikalingą psichologinę ir konsultacinę pagalbą, sprendžiant psichologinius, santykių, karjeros ar tiesiog gyvenimiškus klausimus. Auginti, augti ir augti auginant.

Psichologo paslaugos Vilniuje Natūrali Motinystė

“Mano mielas vaike, maniau, kad aš išmokysiu tave apie pasaulį, bet vietoje to, tu mokai mane apie mane pačią.”

J.Milburn

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

"Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė

Esu dviejų mergaičių mama. Psichologė. Esu baigusi koučingo studijas ir geštaltinės psichoterapijos bazinį lygį. Studijuoju Geštaltinės psichoterapijos institute "Dialogas". 

Turiu 9+ metų konsultavimo patirtį, dalis jo - dirbant su žmonių ir organizacijų augimu, vystymu bei potencialo atskleidimu. Tapusi mama, supratau jog panašus procesai vyksta ir tėvystėje - milžiniškas pokytis, bandymas būti pakankamai geru savo naujoje rolėje. Bandymai suderinti visų šeimos narių poreikius, buitį, bei rasti būdą, kaip papildyti ir save tuo, kas svarbu. Ir sunkumai visą šį realybės ir jausmų intensyvumą aprėpti. 

Būdama mama ir dukra, puikiai suprantu, koks svarbus yra tėvų vaidmuo mažų žmonių gyvenime. Jų emocinė gerovė bei tarpusavio santykiai reikšmingai atsiliepia visai šeimai. Noriu padėti tėvams kokybiškai išgyventi šį didžiulį gyvenimo pokytį, efektyviai sprendžiant kylančius iššūkius bei sąmoningai ir pilnai mėgaujantis naujomis patirtimis. Kuriant ryšį su savo vaikais ir su savimi pačiais.

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė
Beatričė Liutikaitė "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė
Beatričė Liutikaitė

"Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė

Esu psichologė, kandidatė į analitinės krypties psichoterapeutus (Jungo analitinė psichologija). Auginu nuostabią dukrytę Aušrinę.

Į žmogų žiūriu holistiškai, manau, kad kiekviena mūsų problema, iškylantis sunkumas turi prasmę būti tokiu, koks yra. Tik atradę ir įsisąmoninę, kas iš tikrųjų su mumis vyksta, kodėl susiduriame su tokiomis problemomis, galime jas iš tikrųjų spręsti.

Susidomėjimas motinystės temomis atėjo pačiai tapus mama. Tai tokia patirtis, kuri iš pamatų keičia vertybinę sistemą, savęs ir pasaulio matymą. Gelminis asmenybės virsmas, moters virsmas mama, pokyčio išgyvenimas, praradimų išgedėjimas, atradimų įsisąmoninimas, kompleksų perdirbimas, savęs auginimas, auginant savo vaiką.

Siekiu padėti tėvams spręsti sunkumus, einant tėvystės keliu, geriau save pažinti, suprasti, įsisąmoninti. Juk mūsų, mamų ir tėčių, gerovė turi tiek daug įtakos mūsų vaikų gerovei.

Jau beveik dešimtmetį konsultuoju suaugusius žmones įvairiais gyvenimiškų sunkumų klausimais, taip pat dirbu su klinikiniais nusiskundimais (depresija, nerimas, panikos atakos ir pan.).

Prisijunk!

Gauk naujienas apie tai, kas įdomaus vyksta į savo el.pašto dėžutę!

Dėkojame už Jūsų prenumeratą!

Specialistai

Kompetetinga komanda

Psichologijos studijoje "Natūrali Motinystė" profesionalių specialistų komanda dirba su šeima. Padedame suaugusiems ir jų vaikams, poroms ar visai šeimai kartu augti ir auginti. 

Natūrali Motinystė studija

Susitikime

Kuriame jaukią aplinką mūsų studijoje, kad Jums būtų ramu, patogu ir gera pas mus

Psichologo paslaugos suaugusiems, vaikams, šeimai, poroms, grupinė terapija Vilnius Natūrali motinystė 1
bottom of page