Mes, Eglė ir Beatričė, esame psichologės.

Taip pat esame geros draugės.

Na o naujausiais duomenimis, esame ir nuostabių mergaičių mamos.

Taip jau nutiko, jog mūsų dukros gimė vienos dienos skirtumu, o vos atsiradusios, (ir gerokai prieš atsirandant) apvertė mūsų gyvenimus aukštyn kojom.

Viena svarbiausių temų motinystėje mums yra ne tik auginimas ir rūpinimasis savo vaiku, bet ir savęs (kaip mamos ir kaip moters) auginimas, bei rūpinimasis savimi. Nuolatinis atradimas savęs vis naujuose kontekstuose, situacijose ir santykiuose - su vaiku, partneriu, artimaisiais, aplinka ir savimi. Tapimas mama yra tokia didelė transformacija, o kartu ir kelionė, kurią suprasti galime tik ją kas dieną išgyvendamos pačios. Norime pritaikyti savo šviežią motinystės patirtį ir turimas psichologijos žinias, kad padėti mamoms (esamoms, būsimoms, planuojančioms, besilaukiančioms, susilaukusioms, užauginusioms) augti pačioms, auginant vaikus.

Kaip tą darome? Besidalindamos savo patirtimi ir žiniomis blogo įrašuose, kurdamos   bendruomenę Facebook, siūlydamos įvairias psichologo paslaugas mamoms, tėčiams ir besilaukiančioms šeimoms:

  • Individualios psichologo konsultacijos

  • Grupinės konsultacijos ir terapija

  • Seminarai, video seminarai

  • Tekstai

Beatričė Liutikaitė

Esu mama, psichologė, baigusi analitinės psichoterapijos bazinį lygį.

Apie 7 metus konsultuoju žmones įvairiais gyvenimiškų sunkumų klausimais, taip pat dirbu su klinikiniais nusiskundimais (depresija, nerimas, panikos atakos, nemiga, baimės ir pan.)

Susidomėjimas motinystės temomis atėjo pačiai tapus mama. Tai tokia patirtis, kuri iš pamatų keičia vertybinę sistemą, savęs ir pasaulio matymą. Kas man, kaip psichologei, įdomiausia - tai tas gelminis asmenybės virsmas, kai savyje atrandi tai, ko niekad nemanei turinti. Noriu padėti kitoms mamoms ne tik gerai jaustis einant motinystės keliu, bet ir geriau save pažinti, suprasti, įsisąmoninti. Juk mūsų gerovė turi įtakos ir mūsų vaikučių gerovei.

Susisiekite: naturalimotinyste@gmail.com; +37068405281

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

Esu mama. Psichologė. Koučingo specialistė, baigusi Geštalto psichoterapijos bazinį lygį. Esu labai orientuota į asmenybės augimą ir tobulėjimą.

Turiu 8+ metų konsultavimo patirtį dirbant su žmonių ir organizacijų augimu, vystymu bei potencialo atskleidimu.  Šiuo metu specializuojuosi motinystės ir ikimokyklinio amžiaus vaikų psichologijoje, augimo ir prasmės tėvystėje temose, siekiu Sąmoningos tėvystės instruktorės sertifikato.

Tapus mama, supratau jog savo turimas žinias ir patirtį galiu pritaikyti dirbant su moterimis motinystės temoje ir padėti joms augti. Tikiu, jog mamos vaidmuo yra esminis, o jos emocinė gerovė reikšmingai atsiliepia visai šeimai. Noriu padėti mamoms kokybiškai išgyventi šį didžiulį gyvenimo pokytį, efektyviai sprendžiant kylančius iššūkius bei sąmoningai ir pilnai mėgaujantis naujomis patirtimis.

Susisiekite: naturalimotinyste@gmail.com; +37068409704

 

NATŪRALI MOTINYSTĖ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle

PRISIDĖKITE PRIE MŪSŲ VEIKLOS TĘSTINUMO