top of page

Beatričė Liutikaitė

„Natūrali Motinystė“ bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė

Esu psichologė, kandidatė į analitinės krypties psichoterapeutus (Jungo analitinė psichologija). Auginu nuostabią dukrytę Aušrinę.


Į žmogų žiūriu holistiškai, manau, kad kiekviena mūsų problema, iškylantis sunkumas turi prasmę būti tokiu, koks yra. Tik atradę ir įsisąmoninę, kas iš tikrųjų su mumis vyksta, kodėl susiduriame su tokiomis problemomis, galime jas iš tikrųjų spręsti.


Susidomėjimas motinystės temomis atėjo pačiai tapus mama. Tai tokia patirtis, kuri iš pamatų keičia vertybinę sistemą, savęs ir pasaulio matymą. Gelminis asmenybės virsmas, moters virsmas mama, pokyčio išgyvenimas, praradimų išgedėjimas, atradimų įsisąmoninimas, kompleksų perdirbimas, savęs auginimas, auginant savo vaiką.


Siekiu padėti tėvams spręsti sunkumus, einant tėvystės keliu, geriau save pažinti, suprasti, įsisąmoninti. Juk mūsų, mamų ir tėčių, gerovė turi tiek daug įtakos mūsų vaikų gerovei.


Jau beveik dešimtmetį konsultuoju suaugusius žmones įvairiais gyvenimiškų sunkumų klausimais, taip pat dirbu su klinikiniais nusiskundimais (depresija, nerimas, panikos atakos ir pan.).


Beatričė Liutikaitė
bottom of page