top of page
21.09.29-72.jpg

Psichologijos studija Natūrali Motinystė

Kompleksinės psichologinės paslaugos šeimai, kurios padeda kurti ryšį su vaikais ir pačiu savimi

PRIVATUMO IR DUOMENŲ VALDYMO POLITIKA

PRIVATUMO POLITIKA

Į asmens duomenis žiūrime atsakingai ir gerbiame kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Toliau aprašome, kaip MB "Natūrali motinystė" tvarko ir saugo jūsų asmens duomenis:

 • Jei tiesiog apsilankėte mūsų puslapyje www.naturalimotinyste.lt, serveris, išsaugos jūsų IP adresą ir naršyklės versiją (User Agent). Ši informacija išlieka kelis mėnesius. 

 • Jei jums įdomi mūsų veikla ir užsisakėte mūsų naujienlaiškį, jums reikės įvesti savo el. pašto adresą, kuris bus naudojamas rinkodaros tikslais: priminti jums apie naujus tekstus arba suteikti informaciją apie mūsų veiklas. Bet kada galėsite naujienlaiškio atsisakyti, paspaudę mygtuką laiško apačioje. 

 • Jei norite su mumis susisiekti, ar susirašinėti, kontaktų formoje prašysime įvesti savo el.paštą, temą ir tekstą. Jūsų pateikta informacija matoma tik mums - MB "Natūrali Motinystė". Informaciją saugome ne ilgiau nei vienerius metus.

 • Sąskaitos už mūsų suteiktas paslaugas išrašymui, mums reikalingas jūsų vardas, pavardė ir el.pašto adresas. Niekam kitam, tik sąskaitos išrašymui, šie duomenys ir naudojami.

 • Jei perkate mūsų video seminarą, atlikdami mokėjimą, turėsite pateikti šiek tiek daugiau duomenų: susikurti paskyrą mūsų puslapyje arba prisijungti per Facebook ar Google paskyras. 

 • Mokėjimai yra vykdomi pasitelkiant trečiųjų šalių sistemas (Wix Payments). Wix klientų duomenis tvarko remdamiesi savo privatumo politika: https://www.wix.com/about/privacy

 • Mes, savo ruožtu, kai nusiperkate seminarą, galime matyti Jūsų vardą ir pavardę, el.pašto adresą. Šie duomenys bus naudojami sąskaitos faktūros išrašymui, bendravimui su jumis, kvietimams į seminarų aptarimus, bei tiesioginės rinkodaros tikslais - informuoti jus apie kitus seminarus arba mūsų veiklas. Bet kada galite atsisakyti, kad jūsų duomenys būtų saugomi. Jei pageidaujate - susisiekite su mumis el.paštu naturalimotinyste@gmail.com

 • Wix payments sistema, mokėjimų grąžinimo tikslais, automatiškai išsaugo atliktų mokėjimų detales, t.y kortelės rūšį ir paskutinius 4 kortelės skaičius, jūsų pateiktą adresą. Šie duomenys yra kruopščiai saugomi svetainėje ir niekam neatskleidžiami.

 • Jei mus sekate Facebook paskyroje (https://facebook.com/naturalimotinyste), jūsų komentarai, kaip ir mūsų puslapis yra vieši ir gali būti matomi kitiems Facebook naudotojams. Pasirinkite patys, kiek norite atvirauti komentuodami ir dalindamiesi. Jūsų siunčiamos privačios Facebook žinutės nėra perduodamos jokiems tretiesiems asmenims, jas mes, MB "Natūrali Motinystė" saugome ne ilgiau nei vienerius metus. Mes neatsakome už tai, kaip Facebook tvarko asmens duomenis. Su Facebook privatumo politika galite susipažinti čia: https://www.facebook.com/privacy/explanation

 • Jei mus sekate Instagram paskyroje (https://www.instagram.com/naturali_motinyste/) jūsų komentarai, kaip ir mūsų paskyra yra vieši ir gali būti matomi kitiems interneto naudotojams. Pasirinkite patys, kiek norite atvirauti komentuodami ir dalindamiesi. Jūsų siunčiamos privačios instagram žinutės nėra perduodamos jokiems tretiesiems asmenims, jas mes, MB "Natūrali Motinystė", saugome ne ilgiau nei vienerius metus. Mes neatsakome už tai, kaip Instagram tvarko asmens duomenis. Su Instagram privatumo politika galite susipažinti čia: https://help.instagram.com/402411646841720

 • Jeigu tapote mūsų remėju/-a Patreon.com paskyroje, mes matome jūsų elektroninį paštą ir vardą bei pavardę. Ši informacija saugoma mūsų Patreon.com paskyroje ir yra matoma tik mums -  MB "Natūrali Motinystė". Mes nesame atsakingos už tai, kaip patreon tvarko savo naudotojų duomenis, su jų privatumo politika galite susipažinti čia: https://privacy.patreon.com/policies?name=privacy-policy#information-you-provide-through-your-account  

 • Jeigu parašėte mums elektroninį laišką, Jūsų pateikta informacija yra matoma tik mums, ją mes, MB "Natūrali Motinystė" saugome ne ilgiau nei vienerius metus. Mes neatsakome už tai, kaip google tvarko asmens duomenis. Su google privatumo politika galite susipažinti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US

 • Jei susisiekėte su mumis dėl individualios ar grupinės konsultacijos - tikriausia pateikėte savo vardą, galbūt pavardę, telefono numerį ar el. pašto adresą, kartais Facebook paskyros vardą, kad galėtume bendrauti ateityje. Šie duomenys yra saugomi mūsų elektroninio pašto ar Facebook/instagram paskyrose ir niekam nėra atskleidžiami, Išsaugodamos klientų telefono numerius savo telefonuose, nenaudojame klientų pavardžių. 

 • Konsultacijų metu, visa informacija, apie ką kalbatės jūs ir psichologas  yra konfidenciali ir nėra atskleidžiama tretiesiems asmenims Jei konsultacijų metu kažką pasižymime ar užsirašome, tai niekaip nėra susieta su konkrečiu klientu.

 

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukas (angl. cookies)  – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. 

Jūs galite bet kada išjungti ar aproboti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.naturalimotinyste.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html

 

MŪSŲ PAREIGOS:

 • Duomenų valdytojas (MB "Natūrali Motinystė")  įsipareigoja neatskleisti klientų  asmens duomenų tretiesiems asmenims. Klientų asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

 • Asmens duomenys ir informacija tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų. Jūsų asmeninė informacija yra saugoma laikantis konfidencialumo.

 

 

JŪSŲ TEISĖS:

 • Jūs turite teisę žinoti, kokius jūsų duomenis ir kaip mes valdome, įskaitant ir tuos, kuriuos pats (-pati) mums pateikėte. 

 • Jūs taip pat galite drąsiai reikalauti, kad ištrinti visus mūsų turimus jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu naturalimotinyste@gmail.com.

 

Kartkartėmis galime patikslinti ar papildyti šią privatumo politiką.

bottom of page