top of page

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

„Natūrali Motinystė“ bendraįkūrėja, suaugusiųjų psichologė

Esu dviejų mergaičių mama. Psichologė, geštaltinės psichoterapijos praktikė - studijuoju Geštaltinės psichoterapijos institute „Dialogas“. Bei dviejų knygų  „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“,  „Dviejų vaikų mama“ ir tinklaraščio www.rysyje.lt autorė.

 

Turiu 9+ metų konsultavimo patirtį, dalis jo –  dirbant su žmonių ir organizacijų augimu, vystymu bei potencialo atskleidimu. Tapusi mama, supratau jog panašus procesai vyksta ir tėvystėje – tai milžiniškas pokytis, bandymas būti pakankamai geru savo naujoje rolėje. Bandymai suderinti visų šeimos narių poreikius, buitį, bei rasti būdus, kaip pasirūpinti savimi. Ir sunkumai visą šį realybės ir jausmų intensyvumą aprėpti.

 

Būdama mama ir dukra, puikiai suprantu, koks svarbus yra tėvų vaidmuo mažų žmonių gyvenime. Jų emocinė gerovė bei tarpusavio santykiai reikšmingai atsiliepia visai šeimai. Noriu padėti tėvams kokybiškai išgyventi šį didžiulį gyvenimo pokytį, efektyviai sprendžiant kylančius iššūkius bei sąmoningai ir pilnai mėgaujantis naujomis patirtimis. Kuriant ryšį su savo vaikais ir su savimi pačiais.

 

Dirbu ne tik su mamomis ir tėčiais, konsultuoju suaugusius žmones įvairių gyvenimiškų ir emocinių sunkumų klausimais. Savo darbe vadovaujuosi geštaltinės psichoterapijos principais, kur didelis dėmesys yra skiriamas įsisąmoninti, kaip žmogus kuria santykius – su savimi, kitais, terapeutu.

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė
bottom of page