top of page

Ieva Petrukanecė

Suaugusiųjų psichologė, psichoterapeutė

Esu dviejų vaikų (12 m. ir beveik 3 m.) mama. Motinystė man atvėrė tokias dimensijas, kurių iki tol nebuvau pajėgi net įsivaizduoti. Tai, visų pirma, iššūkių ir atsakomybių. Taip pat - savo pačios galių. Ir visas ląsteles persmelkiančios meilės. Tai Moterį mano sampratoje iškėlė iki debesų. Ne, debesys per žemai.

Manojo motinystės audeklo raštas - gana margas: du gimdymai - juodas ir baltas, žindymai - nuo ašarų upelių iki trejų metų palaimingo ryšio, rimta vaiko liga - su laiminga pabaiga. Nežinau kitos srities, kuri būtų tikresnė, tirštesnė, amžinesnė.


Supratau, jog šie patyrimai ir mano psichologės profesija bei psichoterapeutės kvalifikacija yra puikus sutapimas! TIesiog negaliu jo neišnaudoti. Noriu lydėti moteris (ir jų vyrus) šioje tikroje, tirštoje kelionėje. Savo darbe remiuosi kognityvinės elgesio terapijos ir jos atšakų: schemų bei Mindfulness (dėmesingu įsisąmoninimu) grįstos terapijos principais. Esu kartu, kiek galėdama jautriai lydžiu žmogų jo kelionėje, suteikdama žemėlapį, įgalinantį geriau suprasti, kas vyksta, pasiūlydama įrankių įveikti, ką galima įveikti, ir būdama kartu, kai reikia išbūti.

Ieva Petrukanecė
bottom of page