top of page
Psichologo paslaugos būsimiems tėvams Vilnius Natūrali motinystė

Paslaugos būsimiems tėvams

Psichologijos studija "Natūrali Motinystė" - kompleksinės psichologinės ir kitos paslaugos šeimai, kurios padeda kurti ryšį su vaikais ir pačiu savimi

Dulos paslaugos

Gyvai / nuotoliniu būdu

Dula, arba gimdyvės padėjėja, – tai moteris, teikianti nemedicininę, o emocinę pagalbą ir palaikymą besilaukiančiai moteriai nėštumo, gimdymo metu ir pogimdyviniu laikotarpiu. Dula yra tarsi sesuo, draugė ar partnerė, padedanti kitai moteriai pačiai atrasti savą, individualų gimdymo kelią, būdą ir tempą ir juo lanksčiai, ramiai, pasitikint savimi eiti.
Dulos konsultacijų metu pas mus galite:
- sužinoti apie gimdymo eigą ir išgirsti pasiūlymus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kiekvienu etapu;
- susirinkti resursų „kraitelį“ – kaip galiu sau padėti per gimdymą;
- sužinoti ir praktiškai pasitreniruoti, kaip partneris gali padėti gimdyvei (poros konsultacija);
- sužinoti apie tvarką ir rutinines procedūras Lietuvos ligoninėse;
- aptarti kitus jums rūpimus klausimus apie nėštumą ir gimdymą (bendro pobūdžio, ne medicininius).

Ruošiantis gimdymui labai vertinga įtraukti kuo daugiau kūno patyrimo. Todėl informacinį pokalbį visada galime derinti su kūno ir judesio terapijos (žr. aprašymą toliau) elementais.

Kainos

  • 1 val. konsultacija - 45 eur

  • 1,5 val. konsultacija - 65 eur

  • 2 val. poros konsultacija – 80 eur

Dulos paslaugos Natūrali Motinystė

Dulos paslaugos

Kūno ir judesio terapija nėštumo metu Natūrali Motinystė

Judesio terapija

Kūno ir judesio terapija nėštumo metu

Gyvai / nuotoliniu būdu

Moters gyvenimo virsmuose (nėštumas, gimdymas, motinystė) kūnas visada dalyvauja. Kartais juo nepasitikime, nusiviliame arba kaip tik, esame dėkingos už gyvybės stebuklą. Šis metodas šiek tiek panašus į psichoterapiją, tačiau daug labiau „įkūnytas“. Kertinį kūno ir judesio terapijos principą galime perteikti taip: mūsų kūną (organus, kūno sistemas, laikyseną) formuoja mūsų patirtys (jausmai, mintys, nuostatos). Taigi, dirbdami per kūną, galime veikti (pažinti, priimti, keisti, ugdyti) save. Individualių sesijų metu dirbame per prisilietimą, judesį, vaizdinį. Klientas guli (sėdi, stovi, juda) ant grindų, su patogiais, laisvais drabužiais. 

Kadangi esu ir gimdymo dula, džiaugiuosi galėdama suderinti dulos darbo patirtį su kūno terapija.

Iš vienos pusės, nėštumo metu patirti globojantį prisilietimą gali būti itin maloni, gydanti patirtis. Gera atsigręžti į savo resursus – atrasti ryšį su prigimtine gyvybine kūno energija, atkreipti dėmesį, kaip keičiasi kūnas nėštumo metu, padėti sau prisitaikyti prie naujų pojūčių. Taip pat galime kartu ruoštis gimdymui – patyrinėti dubens kaulus ir jų judėjimą, kvėpavimą, dubens dugną, t.y. tas kūno sistemas, kurios tiesiogiai dalyvauja gimdyme.

Kita vertus, ką gi daryti, jei kamuoja nerimas ir abejonės? Dažnai šie jausmai suaktyvėja artėjant gimdymui.Besilaukdamos patiriame gilių įžvalgų, suaktyvėja intuicija. Individuali sesija suteikia erdvę pabūti su šiomis patirtimis ir jausmais, juos įsisąmoninti ar įprasminti.

Geriausia, kai kūno ir judesio terapija yra tęstinė, t.y. susitinkame bent keletą kartų. Tuomet galime užmegzti saugesnį ryšį, labiau pasigilinti, paieškoti jums tinkamų sprendimų.

Kainos

  • 1 val. sesija - 45 eur

  • 1,5 val. sesija - 65 eur

Pasiruošimo tėvystei nuotoliniai kursai
„Psichologinis Kraitelis“

Puiki patirtis

Nuotoliniu būdu

Laukiantis, žodis "kraitelis" ar "naujagimio kraitelis" yra kodiniai. Laukiant vaikučio, norisi kuo geriau jo atėjimui pasiruošti: tiek išpuoselėti namų erdvę, apsirūpinti visais jam prireiksiančiais daiktais ir daikteliais, buitį palengvinančiais atributais. O taip pat ir ruošiantis teoriškai ir praktiškai - lankant gimdymo, žindymo, kūdikio priežiūros kursus.
Tačiau “ištikus” tėvystei, tampa aišku, kad didieji iššūkiai yra ne buityje ar daiktelių trūkume. Iššūkiai atsiranda visuose tuose subtiliuose momentuose - pasimetime, bejėgystėje, savo dvejonėse, emocijų karuselėse, nepasitikėjime, nežinojime, kaip jaustis normalu, nesupratime, kas vyksta - su mumis, su mūsų mažyliais, su santykiais.
Taigi į kraitelį jus kviečiame pažiūrėti kiek kitaip, iš psichologinės pusės. Jums parengėme seminarų ciklą "Psichologinis kraitelis", kuriame gvildename temas, aktualias ruošiantis tėvystei, bei tapus naujais tėvais. Nuo kūdikių poreikių, psichologijos ir ryšio kūrimo, iki savo pačių tapsmo tėvais ir tai lydinčių emocijų, santykių pokyčio poroje, iš dviese tapus trise.
Į šį seminarų ciklą sudėjome tai, ko labai trūko pačioms, ką būtume norėjusios išgirsti ir atkreipti dėmesį.

"Psichologinis kraitelis" - 3 įrašytų video seminarų ciklas ir klausimų atsakymų sesija su psichologėmis, kad tėvystei pasiruošti psichologiškai.

Tinka besilaukiančioms šeimoms, taip pat jau ir esamiems tėvams, norintiems geriau suprast, "kas gi čia vyksta?" - su vaiku, su manimi, su mumis kaip pora. Seminarų metu suteikiama informacija padės geriau suprasti ir lengviau bei konstruktyviau spręsti kylančius sunkumus. Taikliau atliepti mažylį, save ir vienas kitą. 

 

„Psichologinio kraitelio“ seminarų ciklą sudaro trys dalys:

1 dalis.  Naujagimio ir kūdikio psichologija - poreikiai, emocijos, ankstyvasis laikotarpis, ryšio kūrimas ir savarankiškumas.

2 dalis. Mamų ir tėčių psichologija - individualus pokyčio išgyvenimas, fiziniai ir hormoniniai pokyčiai, psichologiniai tapimo tėvais aspektais, jausmai ir emocinės būklės.

3 dalis. Santykių psichologija - poros santykių iššūkiai ir jų įveikimo būdai iš dviese tapus trise ar daugiau.

Įsigijusius visą seminarų ciklą, pakviesime į nuotolinę klausimų - atsakymų sesiją.

Perkantys visą seminarų ciklą "Psichologinis kraitelis", gauna net 20% nuolaidą dr. Audronės Mulevičienės, IBCLC nuotoliniams žindymo kursams.​​

Pasiruošimo tėvystei nuotoliniai kursai „Psichologinis Kraitelis“ Natūrali Motinystė

Psichologinis kraitelis

Psichologijos studija šeimai
Psichologo konsultacijos suaugusiems Vilnius

Suaugusiems

Psichologo, psichoterapeuto konsultacijos, kūno-judesio terapija 

Psichologo konsultacijos porai ir šeimai Vilnius

Porai ir šeimai

Porų ir šeimų terapija

3 Psichologijos studija Natūrali Motinystė psichologas vaikams

Vaikams

Vaikų ir paauglių psichologo konsultacijos, tėvų konsultavimas vaikų auginimo klausimais

4 Psichologijos studija Natūrali Motinystė psichologas grupine terapija

Grupinė terapija

Grupinė terapija mamoms

Psichologo konsultacijos būsimiems tėvams Vilnius

Būsimiems tėvams

Planuojantiems ir besilaukiantiems: dulos paslaugos, psichologinis kraitelis, kūno-judesio terapija

„Natūrali motinystė“ teikia kompleksines psichologines ir kitas paslaugas šeimai, kurios padeda kurti ryšį su vaiku ir pačiu savimi.

Kitos paslaugos

Paslaugos padedančios kurti ryšį su vaiku ir pačiu savimi

Žindymo konsultacijos

Žindymo kelio paieška

Nešiojimo konsultacijos

Nešiojimo konsultacijos

Karjeros konsultacijos

Karjeros konsultacijos

Kuriame jaukią aplinką mūsų studijoje, kad Jums būtų ramu, patogu ir gera pas mus

Susitikime

Natūrali Motinystė studija
Psichologo paslaugos suaugusiems, vaikams, šeimai, poroms, grupinė terapija Vilnius Natūrali motinystė 11
bottom of page