top of page

Vilma Kraelskaitė

Kūno ir judesio terapeutė, dula

Esu Vilma, kūno ir judesio terapeutė, gimdymo dula. Su vyru auginame 3 paauglius sūnus.

Esu dula nuo pat dulų judėjimo Lietuvoje pradžios 2013 m. Nuo 2017 m. aktyviai vedu paskaitas ir užsiėmimus besilaukiančioms, taip pat ir autorinį „Pilna gyvybės“ ciklą. 2017 m. baigiau studijas Londono Integruotos kūno ir judesio terapijos instituto Vilniaus programoje (3 metų teorinės – patyriminės studijos). 2019-2021 m. dalyvavau Lenkijos Procesų psichologijos instituto 2 metų programoje.


Myliu darbą su kūnu ir per kūną, nes taip galime pasijusti labai gyvi. Taip galime šiek tiek nutolti nuo intelektualinių koncepcijų ir įsivaizdavimų, kuriuose neretai esame susipainioję. Taip galime pažinti kūne gyvenantį nesumeluotą tikrumą.


Man patinka liudyti žmogaus gyvenimo virsmus, palydėti jį į kitą krantą per upę, kartais ūkanotą, kartais audringą. Taip jaučiuosi, kai esu dula ir padedu gimdyvėms ir jų partneriams per sąrėmius ir stangas. Panašiai jaučiuosi, kai kūno terapijos sesijoje kviečiu žmogų sugrįžti į savo kūną, susitikti su subtiliais jo signalais. Nedrįstu sakyti, kad žinau, kas yra kitame krante. Iš to kyla tikėjimas, kad pati kelionė jau yra savaime vertinga.

Vilma Kraelskaitė
bottom of page