top of page

Simona Bareikė

Karjeros konsultantė

Esu įgijusį žmogiškųjų išteklių magistro laipsnį ir šioje srityje dirbu jau daugiau nei 7 metus. Labai myliu savo profesiją ir drąsiai save vadinu žmonių žmogumi. Daugiausia patirties turiu darbuotojų paieškoje, talentų valdyme, vadovų ir darbuotojų konsultavime bei mokymų vedime.


Kiek daugiau nei prieš metus prisistatymą būčiau pradėjusi sakiniu, kad esu labai aktyvi, visur norinti dalyvauti ir išmėginti begalę naujų dalykų žmogiškųjų išteklių specialistė bei mylima žmona. Dabar džiaugiuosi šį sakinį galėdama papildyti, kad esu nuostabaus vienerių metų berniuko mama. Tačiau išėjus vaiko priežiūros atostogų gana daug įvairių minčių kilo apie savo karjerą: ką daryti, kad nepamesčiau pulso po tiek pastangų ir įdirbio, kokius mokymus klausyti, kokias knygas skaityti, kaip ir kiek palaikyti kontaktą su profesine bendruomene, kaip reikės grįžti į darbą, į kokią poziciją norėčiau grįžti ir t.t.


Tikiu, kad su panašiais klausimais susiduria nemaža dalis tėvų šiame naujame ir labai kitokiame gyvenimo etape. Tad su labai dideliu džiaugsmu priėmiau galimybę prisijungti prie Natūralios Motinystės komandos ir padėti klientams atrasti atsakymus į panašius klausimus.

Simona Bareikė
bottom of page