top of page

Rūta Julija Klovaitė

Porų psichologė

Esu daugiau nei penkiolika metų praktikuojanti jungiškosios krypties psichologė. Teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems ir poroms. Padedu užmegzti gilesnį ryšį su savimi ir kitais. Stengiuosi būti šalia ir padėti praeiti krizes ir sunkius gyvenimo etapus.

Šiuo metu mano domėjimosi sritis yra porų konsultavimas. Pastebėjau, kad poros pykstasi, nes nesimoko kalbėtis nesusipriešinant. Dažnai, vos pradėję pokalbį, po kelių minučių nustoja klausęsi. Pagrindiniu rūpesčiu tampa pozicija įrodyti vienas kitam kas yra teisus. Kai kiekvienas “traukia antklodę” į savo pusę ir bando laimėti ginčą, dingsta artumas, problema lieka neišspręsta. Būna, kad žmonės taip nutolsta, kad net nebesikalba. Jei nelieka nuolatinių pokalbių, nelieka ir santykio.

Sėkmę poroje lemia tarpusavio bendradarbiavimas ir mokėjimas kalbėtis. Brangiausias dalykas, kurį galite duoti mylimam žmogui, yra dėmesingas buvimas kartu. To nenusipirksi jokiame prekybos centre.

Padedu poroms saugioje aplinkoje susikalbėti, išgirsti vienas kitą, suprasti savo ir kito poreikius. Padedu tapti atsakingais ir džiaugtis vienas kitu. Tikiu, kad kiekvieną dieną mes galime vėl ir vėl pažvelgti naujai į savo tarpusavio santykius. Sugebėdami suprasti vieni kitus mes tampame laimingais. Pabandykite!

Savo darbe vadovaujuosi analitiniu požiūriu. Laikausi nuostatos, kas esamų problemų šaknys glūdi ankstyvuose praeities patyrimuose. Tai veikia dabartinį mūsų elgesį ir atsiskleidžia santykiuose su kitais. Tikiu, kad psichoterapijos dėka pamatome daugumos problemų šaknis, prisiliečiame prie viduje kylančių kompleksų ir juos įsisąmoniname, pilniau atsiveriame gyvenimui.


Rūta Julija Klovaitė
bottom of page