KŪDIKIŲ IR MAŽŲ VAIKŲ MIEGAS

VIDEO SEMINARAS

Tai seminaras viena jautriausių temų auginant mažus vaikus -  apie kūdikių, mažų vaikų ir jų tėvų miegą. Jame dalinamės teorinėmis žiniomis ir praktiniais patarimais apie miego fiziologiją ir psichologiją:

- kaip mes ir mūsų vaikai miegame;
- normalus kūdikių ir mažų vaikų miegas;
- kas padeda ir trukdo geram miegui;
- labiausiai miegą įtakojantys fiziologiniai ir psichologiniai veiksniai;
- kaip padėti vaikams užmigti ir ramiau miegoti?
- kaip elgtis, kai vaikas neužmiega.

Į miegą ir miego problemas mes žiūrime kompleksiškai - gyvenimo situacijos, emocinės būklės ir raidos kontekste. Seminaras skirtas norintiems įgyti žinių apie normalų vaikų miegą bei kuriems svarbu ilgalaike prasme padėti savo vaikams jaustis gerai ne tik nakties, bet ir dienos metu. Atsižvelgti į vaikų raidą ir fizinius bei emocinius poreikius, ir tokiu būdu sudaryti sąlygas vaikams ir sau geriau ilsėtis.

Įdomaus žiūrėjimo ir gero poilsio! ❤

Seminarą galėsite žiūrėti neribojamą kiekį kartų, jums patogiu metu.

Pirkdami seminarus, sutinkate su pirkimo - pardavimo taisyklėmis.

**nuotraukos autorė Kristina Paukshtite, pexels.com

ATSILIEPIMAI

"Online seminaras apie kūdikių ir mažų vaikų miegą tiesiog puikus! Jame pateikiamas mokslinės informacijos ir realių pavyzdžių derinys taikliai atsako į tėveliams dažnai kylančius klausimus ir normalizuoja su vaikų (ne)miegu bei įprastais užmigimo būdais susijusias patirtis. Ačiū! "

Gabrielė, 2020 05 21

"Seminaras "kūdikių ir mažų vaikų miegas" labai labai patiko! labai paprastai ir aiškiai buvo paaiškintas miego procesas, o teorinės žinios ir praktiniai patarimai mums labai padėjo migdant mūsų mažylį! Jo miegas iškart pagerėjo!
labai labai ačiū, kad jūs esate! ♥️ "

Justina, 2020 05 26