PSICHOLOGINIS KRAITELIS

VIDEO SEMINARŲ CIKLAS

 
pexels-pavel-danilyuk-7055813_edited_edited.jpg

"Psichologinis kraitelis" - 3 įrašytų video seminarų ciklas ir klausimų atsakymų sesija su psichologėmis, kad tėvystei pasiruošti psichologiškai.

Tinka besilaukiančioms šeimoms, taip pat jau ir esamiems tėvams, norintiems geriau suprast, "kas gi čia vyksta?" - su vaiku, su manimi, su mumis kaip pora. Seminarų metu suteikiama informacija padės geriau suprasti ir lengviau bei konstruktyviau spręsti kylančius sunkumus. Taikliau atliepti mažylį, save ir vienas kitą. 

 

Seminarų ciklą sudaro trys dalys:


1 dalis. Naujagimio ir kūdikio psichologija - poreikiai, emocijos, ankstyvasis laikotarpis, ryšio kūrimas ir savarankiškumas.
2 dalis. Mamų ir tėčių psichologija - individualus pokyčio išgyvenimas, fiziniai ir hormoniniai pokyčiai, psichologiniai tapimo tėvais aspektais, jausmai ir emocinės būklės.
3 dalis. Santykių psichologija - poros santykių iššūkiai ir jų įveikimo būdai iš dviese tapus trise ar daugiau.

!!!  Seminarus  galėsite žiūrėti jums patogiu laiku ir neribotą kiekį kartų - kai susidursite su klausimais ar sunkumais,  ar tiesiog norėsis atnaujinti žinias.

!!!  Įsigijusius visą seminarų ciklą, pakviesime į nuotolinę klausimų - atsakymų sesiją.

!!!  Perkantys visą seminarų ciklą "Psichologinis kraitelis", gauna net 20% nuolaidą dr. Audronės Mulevičienės, IBCLC nuotoliniams žindymo kursams: https://pabiruciusveikata.lt/zindymo-kursai-grupems/

!!!  Pirkdami seminarus, sutinkate su pirkimo - pardavimo taisyklėmis.

* nuotrauka Pavel Danilyuk

ATSILIEPIMAI

"Ačiū! Seminarus sužiūrėjome net po kelis kartus, jau susilaukę dukrytės. Kaskart žiūrėdami ir atrasdami kažką naujo ir svarbaus :) Suteikė daug informacijos, paaiškino ir atsakė į kylančius klausimus. O svarbiausia, nuramino. "

Jurgita ir Giedrius, 2020 04 24

"Į seminarą atvykau paskutinį nėštumo mėnesį, kai kūdikio kraitelis jau buvo suruoštas, o viduje vis dar jaučiau nerimą dėl psichologinės savo savijautos po gimdymo. Galbūt dalyvavimą paskatino ir turėti liūdni pavyzdžiai iš artimos aplinkos, kai vaikelio atėjimas sukėlė didelį vidinį sumišimą. Po seminaro "Psichologinis mamos ir vaiko kraitelis" jaučiausi rami: sužinojau, ko galiu tikėtis ir to priežastis, kas yra normalu, o kada reikalinga specialisto pagalba. Taip pat pagilinau žinias apie Prieraišią Tėvystę ir dar kartą užsitvirtinau, kad tai yra mano kelias. Ačiū, kad kalbate apie tai, kas svarbiausia."

Ieva 2019 10 10

"Dalyvavau seminare "Aš laukiuosi: psichologinis mamos ir vaiko kraitelis". Seminaro metu įgytos žinios švelniai tariant "supurtė" ir atvėrė visai kitą matymą apie motinystę ir jos keliamus iššūkius. Įsitikinau ir vėl, kad ne vežimėliai ir lovytės svarbiausia, o visgi psichologiniai dalykai, apie kuriuos kitur, deja, kalbama gerokai mažiau. Sušildė Eglės ir Beatričės nuoširdumas, atvirumas bei noras dalintis. Ačiū!!!"

Jovita, 2019 10 16 

Informaciją apie renginius ir gyvus seminarus skelbiame mūsų Facebook paskyroje