top of page

Stilius "mama"


Aš iš tų moterų, kurioms patinka pasidažyti, kažkaip atsirengti pagal progą ar nuotaiką, turėti gražių aksesuarų. Makiažą mėgstu kaip patį procesą. Anksčiau rytais, kai labai sunku keltis, net motyvuodavo tai, kad galėsiu pusvalanduką su kava subtiliai pašėšėliuoti akis, žandus ir padažyti lūpas 😊 Patindavo skirti laiko savo outfit'ui, daugiau dėl malonumo, nei reikalo 🤭 Ir prisipažinsiu dar vieną dalyką, kad iki mamystės niekada netapatinau savęs su mamomis, kurios dėvi treningus ir tik surištus plaukus. Galvojau, kad jau aš tai visada turėsiu laiko SAU (suprask išvaizdai 🤦‍♀️) 😄

Kaip vis tik pasikeičia tas požiūris į savo išvaizdą tapus mama.. Su didžiausiais kūno pokyčiais ir patirtais išgyvenimais aš išvaizdą ėmiau suvokti gerokai plačiau ir kitaip. 

Dar niekad taip tvirtai nestovėjau ant šios žemės, kaip tapusi mama. Mano žvilgsnis paryškėjo ir be eyeliner'io. Drabužius dabar aš nešioju, kad jie tarnautų man kasdieną ir ne jie nusako mano pomėgius, asmenybę ar stilių, aš visa esu stilius ir maniškis stilius "mama" yra:

- su dėme ant kelnių, iki dienos galo dėmių dar padaugės, 

- su patamsėjusiais paakiais ir pablyškusia oda, 

- su panešiota maitinimo liemenėle, 

- tik su vienu auskaru, nes kitą Aušrinė norėjo pažiūrėti, bet dažniausiai iš vis be jų, 

- su didele šypsena ir dėkingumu veide, 

- su pavargusia nugara, 

- su sportbačiais, 

- su kuprine, kurioje daugiau vaiko reikalų nei mano, 

- su pagausėjusiomis raukšlelėmis aplink akis, 

- su tvirtu kūnu, 

- su ryškėjančia savastimi, 

- su spindesiu ir ramybe akyse, 

- be makiažo, 

- su vaiku rankose! 

Koks jūsų "mamos" stilius? 


Comments


bottom of page