top of page

Apie vidinį žinojimą ir informaciją

Aplink mus pilna straipsnių, knygų, reklamų, patarimų, prekių kūdikiams ... Ir visko tiek daug, kad tikrai galima pasiklysti, pasimesti ir nebežinoti kas gi yra tikra. Internetas pilnas miego specialistų, aiškinančių kaip vaikas turi miegoti, pardavimų specialistai ir nuomonės formuotojai reklamuoja čiulptukus, migdukus, įvairius įrengimus, imituojančius mamos supavimą ir pan. Nors visa tai tėra mamos pakaitalai.

Blogiausia yra tai, kad skatinamas per ankstyvas atsiskyrimas, o tėvams keliami nerealistiški lūkesčiai apie ankstyvą kūdikio savarankiškumą. Mamos atitolinamos nuo natūralaus auginimo ir įsiklausymo į savo motiniškus instinktus. Tada pradeda atrodyti, kad mano vaikas kažkoks ne toks, kad reikia kažką daryti. O daryti reikia tik tiek - įsiklausyti į vaiko poreikius ir stengtis juos patenkinti - būti šalia. Tik to kūdikiui reikia, savo mamos.

Tad čia norime skleisti tą informaciją, kuri yra vidinė, instinktyvi, natūrali mums visoms. Norime, kad šis puslapis būtų kaip patvirtinimas jums, nešantis daugiau ramybės, pasitikėjimo savimi kaip mama ir pasitikėjimo savo vaiku.

P.s. Čia pamatysite nemažai gamtos vaizdų, nes gi mes iš ten atėjom ir, kalbant apie šiuolaikinės visuomenės spaudimą mamoms, turime į ją vėl atsisukti ir sugrįžti. #naturalimotinyste #NMtikslai
Comments


bottom of page