top of page
21.09.29-158.jpg

Mes, Eglė ir Beatričė esame psichologės, draugės ir mamos. Tapusios mamomis, savo psichologines žinias ir darbo patirtį pritaikėme darbe su kitomis mamomis ir jų šeimomis. Taip, gimus mūsų dukroms, gimė ir mūsų veikla -  psichologijos studija "Natūrali motinystė".  Mūsų šūkis - augti auginant!

Dabartiniame kontekste, kai visuomenėje daugiau kalbama apie tai, kaip atgauti formas po gimdymo ar savo ankstesnį gyvenimą, mes fokusuojamės į šeimų emocines patirtis, pokyčius, atsiradus vaikui. Padedame motinystę ir tėvystę suvokti prasmingai, jai pasiruošti psichologiškai, o vaikus auginti sąmoningai, švelniai ir pagarbiai.

Praėjus daugiau nei metams, prie mūsų komandos prisijungė ir daugiau mamų - suaugusiųjų, vaikų ar šeimos psichologių, psichoterapeučių, karjeros ir nešiojimo konsultantės. Taip galime jums pasiūlyti daugiau ir įvairesnių paslaugų! Mūsų komanda dirba su suaugusiais, vaikais, paaugliais, poromis ir šeimomis. Psichologijos studija "Natūrali Motinystė" - tai vieta, kur kiekvienas šeimos narys, kartu ar individualiai, gali rasti reikalingą psichologinę ir konsultacinę pagalbą, sprendžiant psichologinius, santykių, karjeros ar tiesiog gyvenimiškus klausimus. Auginti, augti ir augti auginant.konsultacijos 

Paslaugos

1 Psichologo konsultacijos suaugusiems
Psychologist Session

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS  / PSICHOTERAPIJA SUAUGUSIEMS

gyvai | nuotoliniu būdu | raštu

Tai ne tik pokalbis, išklausymas ar susimąstyti priverčiantys klausimai. Tai erdvė pabūti su tuo, kas vyksta ir tokiu būdu susitikti su pačiu svarbiausiu žmogumi, nuo kurio taip dažnai esame gerokai atitolę - savimi. Kurti santykį su savimi, ir tokiu būdu keisti santykį ir su savo aplinka - mus supančiais žmonėmis, įvykiais, dalykais.

Dirbame su įvairiais klausimais: emociniai, elgesio, santykių sunkumai, krizės, pokyčiai, gyvenimiški klausimai, augimo, prasmės, tėvystės iššūkių temos, noras save suprasti, pažinti, noras keistis ar tiesiog jaustis ir gyventi geriau.

Sesijos trukmė - 50-55 min.

Kaina:

Psichologo konsultacija - 35 eur

Psichoterapeuto konsultacija - 40 eur.

Konsultacija raštu 30 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

A Supportive Therapist

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS / TERAPIJA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS

gyvai | nuotoliniu būdu

Tai pagalba sprendžiant ilgalaikes ar trumpalaikes problemas, sunkumus kurie iškyla vaikams, paaugliams ir/ar jų tėvams įvairiais gyvenimo tarpsniais:

Emocinės ir elgesio problemos, santykių ir ryšio klausimai, adaptacijos sunkumai, įvairios krizinės situacijos, pokyčiai, netektys, raidos problemos. 

Susitikimų metu kuriamas šiltas ryšys tarp vaiko ir terapeuto, kurio pagalba bandoma suprasti kylančius jausmus, konfliktus, elgesio sunkumus, kurie trukdo vaikui gerai jaustis, bendradarbiauti, megzti naujus ir palaikyti esamus santykius. 

Į darbą su vaikais įtraukiami ir tėvai.

Priklausomai nuo amžiaus, naudojami įvairūs terapiniai metodai - vaikai žaidžia, piešia, lipdo, kalba, vaidina ir įvairiais būdais komunikuoja ir pasakoja apie save.

Konsultacijos trukmė - 45 min.

Kaina 35 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

2 Psichologo konsultacijos/terapija vaikams ir paaugliams
Porų terapija
photo-1551847677-dc82d764e1eb_edited.jpg

SISTEMINĖ PORŲ TERAPIJA

gyvai | nuotoliniu būdu

Sisteminėje psichoterapijoje pora laikoma šeimos pagrindu, pagrindine ląstele, nuo kurios santykių kokybės priklauso ir vaikų savijauta. Todėl sakoma, kad jei tėvai savo nesutarimus, tarpusavio įtampas, nuoskaudas pajėgia spręsti tiesiogiai, jie neužkrauna šio sunkaus darbo savo vaikams. Poros santykiai taip pat yra labai jautrūs įvairiems gyvenimo pokyčiams, juos stipriai veikia vaikų gimimas, skirtingi vaikų raidos etapai, įvaikinimas ar nevaisingumas, vaiko negalia. Natūralu, jog sunkumų gali iškilti ir toms poroms, kurios dar tik kuria savo santykius, ir toms, kurios jau turi ilgą bendro gyvenimo istoriją. Geriausių rezultatų galima tikėtis, kai konsultuotis atvyksta abu partneriai, tuomet atsiranda galimybė saugiai išsakyti tai, kas slegia, išgirsti kito nuogąstavimus, eksperimentuoti ir išbandyti naujus elgesio modelius drauge. Bet jei vienas iš partnerių atsisako konsultuotis, verta atvykti ir vienam, pasigilinti į savo vaidmenį santykiuose, savo galimybes inicijuoti norimus pokyčius. Pasitelkiami paprastos arba trijų dimensijų genogramos metodai, kūrybinės užduotys, laiškų rašymas, namų užduotys.

 

Kada verta kreiptis;

 • Jei atrodo, kad poros santykius ištiko krizė;

 • Norite patobulinti tarpusavio bendravimo įgūdžius;

 • Sunku susitarti, drauge spręsti sunkumus, priimti sprendimus;

 • Kažkoks įvykis pakeitė jūsų poros gyvenimą ir reikia iš naujo atrasti, kaip skirti dėmesio bei laiko vienas kitam, kaip “susikalbėti ta pačia kalba”;

 • Siekiate geriau vienas kitą suprasti.

Konsultacijos trukmė - 1 val - 1,5 val.

Konsultacijos kaina - 50 - 60 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Šeimos terapija
Family Fun in Field

SISTEMINĖ ŠEIMOS TERAPIJA

gyvai

Sisteminė psichoterapija remiasi tuo, jog nė vienas žmogus nėra "sala", kiekvienas esame didesnės sistemos – šeimos – dalis, kurią veikiame savo elgesiu ir esame patys jos veikiami. Tad jei šeimos gyvenime kažkas “užstringa”, neramina, ima slėgti, veiksmingiausia, jei įmanoma, tai ir spręsti visiems drauge. Per terapinį susitikimą neieškoma kaltų, o mokomasi pasitikėti vienas kitu ir bendrauti atvirai; nebandoma "pataisyti" nei vieno šeimos nario, o tik atpažinti įsisenėjusius, šeimai nebenaudingus santykių modelius, ir juos pakeisti lankstesniais. Praeitis nagrinėjama tik tiek, kiek tai būtina norint suprasti tai, kas vyksta čia ir dabar. Ieškoma šeimos stiprybių, kurios padės įveikti problemas. Į konsultacijas stengiamasi lygiavertiškai įtraukti visus šeimos narius, atsižvelgti į skirtingas jų nuomones. Pasitelkiami paprastos arba trijų dimensijų genogramos metodai, kūrybinės užduotys, laiškų rašymas, žaidimas, namų užduotys.

 

Sisteminės psichoterapijos uždaviniai:

 • pastebėti pasikartojančius elgesio modelius, kurie šeimai sukelia sunkumų;

 • ieškoti būdų, kaip juos pakeisti naudingesniais (pvz., kai tėvai kartoja tam tikrą elgesį, vaiko problemos dažnėja, todėl tėvams reikėtų pakeisti savo elgesį);

 • ieškoti, kokį vaidmenį šeimos sistemoje atlieka iškilusi problema (pvz., dažnai vaikų turimi simptomai rodo jų pastangas suvienyti tėvus, išvengti poros konfliktų);

 • tyrinėti, kokios pozicijas tėvai užima santykiuose su vaikais (pvz., per daug „susilieję”, susitapatinę su vaikais, arba kaip tik pernelyg nutolę, abejingi tėvai).

 

Kada kreiptis šeimos konsultacijai?

 • Jei neramina vaiko elgesys, nepavyksta su ja ar juo susitarti.

 • Jei vaikas ar paauglys dėl kažko stipriai išgyvena, kyla baimės, sunku prisitaikyti darželyje ar mokykloje.

 • Jei norisi pasitarti, kaip tinkamai auklėti bei drausminti vaikus (pozityvi tėvystė).

 • Jei Jūsų šeima išgyvena pokyčius, stresą (skyrybos, netektis, naujo vaiko gimimas, persikraustymas ir pan.).

 • Jei kyla santykių šeimoje ar su vaikais sunkumų, kurių nepavyksta išspręsti patiems.

Konsultacijos trukmė - 1,5 val.

Konsultacijos kaina - 60 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Kūno terapija
Massage

KŪNO IR JUDESIO TERAPIJA

gyvai | online

Moters gyvenimo virsmuose (nėštumas, gimdymas, motinystė) kūnas visada dalyvauja. Kartais juo nepasitikime, nusiviliame arba kaip tik, esame dėkingos už gyvybės stebuklą. 

Kūno ir judesio terapija gali padėti geriau suvokti kūniškas patirtis. Ypač išskirčiau gimdymo patirtį, kuri neretai pažadina daug klausimų apie santykį su savo kūnu. Taip pat bandome atrasti besikartojančių kūno simptomų, varginančios įtampos, chroniško nuovargio priežastis bei atkurti ryšį su kūne slypinčia energija.

Šis metodas šiek tiek panašus į psichoterapiją, tačiau daug labiau „įkūnytas“. Kai kurios naudojamos technikos panašios į masažą, tik labiau „sudvasintos“.  Kertinį kūno ir judesio terapijos principą perfrazuočiau taip: mūsų kūną (organus, kūno sistemas, laikyseną) formuoja mūsų patirtys (jausmai, mintys, nuostatos). Taigi, dirbdami per kūną, galime veikti (pažinti, priimti, keisti, ugdyti) save.

Individualių sesijų metu dirbame per prisilietimą, judesį, vaizdinį. Klientas guli (sėdi, stovi, juda) ant grindų, su patogiais, laisvais drabužiais.

Kūno ir judesio terapija nėštumo metu

Kadangi esu ir gimdymo dula, džiaugiuosi galėdama suderinti dulos darbo patirtį su kūno terapija.

Iš vienos pusės, nėštumo metu patirti globojantį prisilietimą gali būti itin maloni, gydanti patirtis. Gera atsigręžti į savo resursus – atrasti ryšį su prigimtine gyvybine kūno energija, atkreipti dėmesį, kaip keičiasi kūnas nėštumo metu, padėti sau prisitaikyti prie naujų pojūčių. Taip pat galime kartu ruoštis gimdymui – patyrinėti dubens kaulus ir jų judėjimą, kvėpavimą, dubens dugną, t.y. tas kūno sistemas, kurios tiesiogiai dalyvauja gimdyme.

Kita vertus, ką gi daryti, jei kamuoja nerimas ir abejonės? Dažnai šie jausmai suaktyvėja artėjant gimdymui. Jaučiame nežinomybės baimę, tarsi ta patirtis gali mus kažkaip negrįžtamai perkeisti. Galbūt nėštumas – ne pats geriausias laikas gilintis į probleminius klausimus, bet kartais tai tiesiog neišvengiama. Besilaukdamos patiriame gilių įžvalgų, suaktyvėja intuicija. Individuali sesija suteikia erdvę pabūti su šiomis patirtimis ir jausmais, juos įsisąmoninti ar įprasminti.

Geriausia, kai kūno ir judesio terapija yra tęstinė, t.y. susitinkame bent keletą kartų. Tuomet galime užmegzti saugesnį ryšį, labiau pasigilinti, paieškoti jums tinkamų sprendimų.

 

Kūno terapijos sesijos trukmė ir kaina:  

 

1 val. sesija - 40 eur

1,5 val. sesija - 55 eur

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Dulos konsultacijos
Pregnant Woman

DULOS KONSULTACIJOS

gyvai | online

Dula, arba gimdyvės padėjėja, – tai moteris, teikianti nemedicininę, o emocinę pagalbą ir palaikymą besilaukiančiai moteriai nėštumo, gimdymo metu ir pogimdyviniu laikotarpiu. Dula yra tarsi sesuo, draugė ar partnerė, padedanti kitai moteriai pačiai atrasti savą, individualų gimdymo kelią, būdą ir tempą ir juo lanksčiai, ramiai, pasitikint savimi eiti. 

 

Dulos konsultacijų metu pas mus galite: 

- sužinoti apie gimdymo eigą ir išgirsti pasiūlymus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kiekvienu etapu;

- susirinkti resursų „kraitelį“ – kaip galiu sau padėti per gimdymą;

- sužinoti ir praktiškai pasitreniruoti, kaip partneris gali padėti gimdyvei (poros konsultacija);

- sužinoti apie tvarką ir rutinines procedūras Lietuvos ligoninėse;

- aptarti kitus jums rūpimus klausimus apie nėštumą ir gimdymą (bendro pobūdžio, ne medicininius).

Kadangi taip pat esu kūno ir judesio terapeutė, manau, kad ruošiantis gimdymui labai vertinga įtraukti kuo daugiau kūno patyrimo. Todėl informacinį pokalbį visada galime derinti su kūno ir judesio terapijos (žr. aprašymą aukščiau) elementais. 

Konsultacijos trukmė ir kaina:

  

1 val. konsultacija - 40 eur

1,5 val. konsultacija - 55 eur

1,5 val. poros konsultacija – 65 eur.

Nešiojimo konsultacijos
DSC_3713.jpg

NEŠIOJIMO KONSULTACIJOS

gyvai | nuotoliniu būdu

Nešiojimo priemonės gali palengvinti tėvystę, padėti kurti ryšį su vaikeliu, paprasčiau suktis buityje, įgalinti. Bet kartais gali būti truputį keblu, painu pačiam susigaudyti nešiojimo priemonių ir jų panaudojimo būdų gausoje. Nešiojimo konsultacija – puiki išeitis ieškant pagalbos kuo sklandžiau susidraugauti su nešiojimo priemonėmis, prisitaikyti jas savo individualioms aplinkybėms, jaustis užtikrintai ir pasitikinčiai nešiojant vaikelį.

Konsultacijos vyksta atsižvelgiant į jūsų situaciją ir poreikius, vaikelio (ar vaikelių) amžių – aptarus jūsų lūkesčius apžvelgiame galimybes, pagrindinius saugumo aspektus, aprangos niuansus. Priklausomai nuo poreikio pasibandote keletą skirtingo tipo nešiojimo priemonių arba išmokstate naudoti savo turimą nešiojimo priemonę jums tinkamiausiu vienu ar keliais būdais. Jei aktualu – galime aptarti žindymą nešiojant, galimas pozicijas, saugumo užtikrinimą. 

Konsultacijos  trukmė - 1 val.

Konsultacijos kaina -  35 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Mother Baby Bonding

ŽINDYMO KELIO PAIEŠKOS

online | laišku

Esu Audronė, dviejų mergaičių mama, vaikų gydytoja, sertifikuota žindymo ir laktacijos konsultantė (IBCLC).
Tapusi mama, supratau, kad žindymas - tai kelionė, į kurią išvykusi niekada nežinai, kaip ji baigsis, ir iš jos niekada nebegrįžti tokia, kokia buvai. Per kūniškas patirtis įvyksta tikras virsmas moters gyvenime. Deja, kasdien dirbdama su žindomais kūdikiais, jaučiu, kad mamoms labai trūksta to vienintelio klausimo: "Mieloji, o kaip tu?". Taigi kviečiu ramiam pokalbiui, jeigu išgyvenate žindymo kelio paieškas:

- laukiatės pirmo mažylio, bet abejojate, ar norėsite žindyti, ar tai yra Jūsų kelias,

- laukiatės ne pirmo mažylio, bet ankstesnė patirtis kelia daug klausimų ir nerimo,

- žindote mažylį, bet išgyvenate prieštaringus jausmus, galbūt norite nujunkyti,

- nebežindote mažylio, bet nesijaučiate gerai, o kirbantys klausimai neleidžia ramiai gyventi.

Susitikusios ar laiškuose leiskimės į paieškas, kas Jums geriausiai tiktų šioje kelionėje. Tikiu, kad iš jos visos moterys gali grįžti išpildžiusios savus tikslus ir siekius.

 

Konsultacijų tipai ir kainos:  

- Konsultacija internetu  - 50 min., kaina 40 eur.

- laišku  - kaina 30 Eur, atsakymas per 48 val darbo dienomis.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Žindymo kelio paiešk
Karjeros konsultavimas
pexels-cottonbro-3205566_edited.jpg

KARJEROS KONSULTAVIMAS

gyvai | nuotoliniu būdu

Kartais esamas profesinis kelias nebetenkina. Ima kilti mintys, jog norisi kažko kito, nebūtinai aišku ko. Ir dažnai visai nebeaišku, kiek aš, su turima patirtimi ir įgūdžiais tam tikčiau, nei kaip, tą kažką surasti.

Dažnai tokie klausimai aplanko pokyčių metu. Pavyzdžiui, susilaukus vaikų, kai pasikeičia gyvenimas, norai, pasikeičia žmogus ir jo kontekstas.

Karjeros konsultavimas - tai procesas, kurio metu klientas, kartu su konsultanto pagalba, sprendžia klausimus, susijusius su profesine sritimi. Susitikimų metu, atsižvelgiant į individualius poreikius, teikiamos šios paslaugos:

- Konsultacijos, padedančios išsigryninti naujas savęs realizavimo profesinėje srityje galimybes, įgyvendinimo plano sudarymas;

- Konsultacijos apie naujo darbo paiešką/ pasiruošimą grįžti į esamą darbą;

- Darbo pokalbio situacijų imitacija ir pasiruošimas pokalbiams;

- Pasiruošimas metiniams pokalbiams su darbdaviu;

- CV peržiūra ir adaptavimas norimoms pozicijoms;

- Linkedln profilio peržiūra, koregavimas, pagalba kuriant;

- Galimų darbo pasiūlymų aptarimas, rinkos apžvalga;

- Kitų, klientui aktualių ir su karjera susijusių klausimų sprendimas.

 

Konsultacijų trukmė ir kaina:  

1 val. trukmės konsultacija - 40 eur.

1,5 val. trukmės konsultacija - 55 eur.

3 konsultacijų paketas - 100 eur.

5 konsultacijų paketas - 160 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

Grupinė terapija
Support Group

GRUPINĖS KONSULTACIJOS / TERAPIJA

gyvai | online

Grupė ir joje vykstantys procesai yra galingas resursas tiek mokantis ir augant, tiek sprendžiant įvairias problemas ar ištikus krizei. Grupė gali įkvėpti, palaikyti, suteikti bendrystės jausmą, atspindėti įvairius santykių ir elgesio modelius.

Šiuo metu vyksta online mamų grupė auginančioms 2-4 metų vaikus.

Susitikimų trukmė - 1,5 val.

Kaina - priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

pexels-ekaterina-bolovtsova-4049988.jpg

SEMINARAI IR VIDEO SEMINARAI

gyvai | online

Kaip augti, kaip auginti ir kaip augti auginant.

 

Informaciją apie renginius ir gyvus seminarus skelbiame mūsų Facebook paskyroje .

Video seminarai  - būdas pasisemti žinių ir įgūdžių vaikų ar savęs auginimo klausimais, neišeinant iš namų, jums patogiu laiku.

_edited.jpg

PSICHOLOGINIS KRAITELIS

online

Tai video seminarų ciklas būsimiems tėvams,  skirtas tėvystei pasiruošti psichologiškai.

Taip pat puikiai tinkamas jau ir esamiems tėvams, norintiems geriau suprast, "kas gi čia vyksta?" - su vaiku, su manimi, su mumis kaip pora. Seminarų metu suteikiama informacija padės geriau suprasti ir lengviau bei konstruktyviau spręsti kylančius sunkumus. Taikliau atliepti mažylį, save ir vienas kitą. 

pexels-cottonbro-2773518_edited.jpg

STRAIPSNIAI IR TEKSTAI

skaitymui

Profesionalių psichologių žinios ir asmeninės patirtys įvairiais vaikų, santykių ir savęs auginimo klausimais, kurios, tikimės atspindi dauguma, mažus vaikus auginančių tėvų iššūkių ir klausimų. Čia kalbame apie save, bet iš tiesų apie mus visus. 

bottom of page