KARJEROS KONSULTAVIMAS

SIMONA BAREIKĖ

KARJEROS KONSULTAVIMAS

gyvai | nuotoliniu būdu

Kartais esamas profesinis kelias nebetenkina. Ima kilti mintys, jog norisi kažko kito, nebūtinai aišku ko. Ir dažnai visai nebeaišku, kiek aš, su turima patirtimi ir įgūdžiais tam tikčiau, nei kaip, tą kažką surasti.
Dažnai tokie klausimai aplanko pokyčių metu. Pavyzdžiui, susilaukus vaikų, kai pasikeičia gyvenimas, norai, pasikeičia žmogus ir jo kontekstas.

Karjeros konsultavimas - tai procesas, kurio metu klientas, kartu su konsultanto pagalba, sprendžia klausimus, susijusius su profesine sritimi. Susitikimų metu, atsižvelgiant į individualius poreikius, teikiamos šios paslaugos:

- Konsultacijos, padedančios išsigryninti naujas savęs realizavimo profesinėje srityje galimybes, įgyvendinimo plano sudarymas;

- Konsultacijos apie naujo darbo paiešką/ pasiruošimą grįžti į esamą darbą;

- Darbo pokalbio situacijų imitacija ir pasiruošimas pokalbiams;

- Pasiruošimas metiniams pokalbiams su darbdaviu;

- CV peržiūra ir adaptavimas norimoms pozicijoms;

- Linkedln profilio peržiūra, koregavimas, pagalba kuriant;

- Galimų darbo pasiūlymų aptarimas, rinkos apžvalga;

- Kitų, klientui aktualių ir su karjera susijusių klausimų sprendimas.

 

Konsultacijų trukmė ir kaina:  

1 val. trukmės konsultacija - 40 eur.

1,5 val. trukmės konsultacija - 55 eur.

3 konsultacijų paketas - 100 eur.

5 konsultacijų paketas 160 eur.

* konsultacija laikoma įvykusia, jei atšaukiama likus mažiau nei 24 val. iki sutartos pradžios.

SIMONA BAREIKĖ

SIMONA BAREIKĖ

Karjeros konsultantė

Esu įgijusį žmogiškųjų išteklių magistro laipsnį ir šioje srityje dirbu jau daugiau nei 7 metus. Labai myliu savo profesiją ir drąsiai save vadinu žmonių žmogumi. Daugiausia patirties turiu darbuotojų paieškoje, talentų valdyme, vadovų ir darbuotojų konsultavime bei mokymų vedime. Kiek daugiau nei prieš metus prisistatymą būčiau pradėjusi sakiniu, kad esu labai aktyvi, visur norinti dalyvauti ir išmėginti begalę naujų dalykų žmogiškųjų išteklių specialistė bei mylima žmona. Dabar džiaugiuosi šį sakinį galėdama papildyti, kad esu nuostabaus vienerių metų berniuko mama. Tačiau išėjus vaiko priežiūros atostogų gana daug įvairių minčių kilo apie savo karjerą: ką daryti, kad nepamesčiau pulso po tiek pastangų ir įdirbio, kokius mokymus klausyti, kokias knygas skaityti, kaip ir kiek palaikyti kontaktą su profesine bendruomene, kaip reikės grįžti į darbą, į kokią poziciją norėčiau grįžti ir t.t. Tikiu, kad su panašiais klausimais susiduria nemaža dalis tėvų šiame naujame ir labai kitokiame gyvenimo etape. Tad su labai dideliu džiaugsmu priėmiau galimybę prisijungti prie Natūralios Motinystės komandos ir padėti klientams atrasti atsakymus į panašius klausimus.

Susisiekite: naturalimotinyste@gmail.com

  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle

NATŪRALI MOTINYSTĖ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE